Портфоліо

V Форум місцевого самоврядування

Цьогоріч Всеукраїнський Форум місцевого самоврядування є п’ятим та передбачив дискусійні панелі для понад 500 учасників.

Чемпіонат світу з шахів 2016

Матч за звання чемпіонки світу з шахів 2016 між чинною чемпіонкою світу, львів’янкою Марією Музичук та претенденткою на титул, китаянкою Хоу Іфань (екс-чемпіонка світу 2010-2012 рр. та 2013-2015) відбудвся у Львові впродовж 1-18 березня 2016 року. 

Конгрес культури східного партнерства у Львові

ІІ Міжнародний Конгрес культури Східного Партнерства "Місія культури в часи криз" пройшов під патронатом Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Міністерства культури Польщі, Міністерства культури Грузії, Міністерства культури Молдови, Міністерства культури України, Міністерства освіти України.

ІІІ Львівський Медіафорум

III Медіа Форум відбувся на стадіоні «Арена Львів 28-30 травня за участю понад 600 журналістів, блогерів, експертів, аналітиків, менеджерів засобів масової інформації та студентів. Головна тема форуму - "Засоби масової інформації у неспокійні часи змін". Цього року тут були представлені 54 основні доповідачі з 10 країн.

7 Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації

7 Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації «Принципи доказової медицини в імплантології», що зібрала провідних світових та українських фахівців, стала достойною відповіддю на непрості виклики часу.

ІІ Львівський Медіафорум

13-14 листопада на «Арені-Львів» відбулась подія, яка зібрала понад 500 журналістів. Темою форуму стали – «Війна. Політика. Корупція. Медіа: гравець чи інструмент». На форум спікери приїхали із 7 країн світу: України, Данії, США, Польщі, Білорусі, Росії та Німеччини.

Круглий стіл «Розв`язання проблеми твердих відходів з допомогою державно-приватного партнерства у Львові»

Круглий стіл «Розв`язання проблеми твердих відходів з допомогою державно-приватного партнерства у Львові» зосередив свою увагу на тому, щоб залучити приватний сектор і допомогти Львову покращити ситуацію з утилізацією відходів та запрезентувати найкращі світові практики.

Організація міжнародного скаутського з'їзду у Львові

19 серпня у Львові на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку відбулася Ювілейна міжкрайова Пластова зустріч, приурочена до 100-річчя Пласту. 
Участь в зустрічі взяло понад 2 тис. пластунів із восьми країн світу: України, Канади, США, Австралії, Аргентини, Польщі, Великобританії та Німеччини.

Засідання комітету програми транскордонного співробітництва

8 грудня у м. Трускавці відбулося п’яте засідання Спільного Моніторингового Комітету Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013.

Зустріч керівників митних служб Польщі та України

У Львові відбулась робоча зустріч делегацій митних служб України таРеспубліка Польща на чолі з Головою Державної митної служби України Ігорем Калєтніком та заступником Міністра фінансів – Генеральним директором Митної служби Республіки Польща Яцеком Капіцею.

Хеппі Бйоздей парті в Новояворівську

20 листопада у м. Новояворівськ відбувався день народження співака Дзідзьо. Перед виступом зірки, своїми жартами глядачів розігрівали студія "Магарич", а після виступу запрошені гості та просто відвідувачі закладу мали змогу потанцювати під сучасну музику. 

Усі виступи та танці супроводжувались підготовленим відеорядом та VJ шоу.

ХІ Міжнародний економічний форум

4-15 жовтня в м. Трускавець відбувся ХІ Міжнародний економічний форум.


Основними питаннями, які були підняті на цьому форумі були розгляд сучасних моделей транскордонної співпраці, розвиток малих міст, реалізація національного проекту "Олімпійська надія - 2022", та інші.

Візит Мішеля Платіні до Львова

 27 вересня 2011 року до Львова з робочим візитом завітав президент УЄФА Мішель Платіні. В рамках цього візиту офіційна делегація відвідала будівництво нового аеродрому, аеровокзалу "Львів" та стадіону. 

Відкриття логістичного комплексу "Захід Ресурс"

1 грудня 2010 року поблизу м. Городка, що на Львівщині, відкрито Логістичний комплекс «Західресурс». Він є пунктом функціонування підрозділу митного контролю та оформлення для суб’єктів, що провадять зовнішньоекономічну діяльність.

Тарас Чубай та “Плач Єремії”. Unplugged.

3 січня 2011 року о 18:00 та 20:30 у Львівському оперному театрі відбувся концерт Тарас Чубай та “Плач Єремії”. Unplugged.

Євро – 2012: Як забезпечити громадський порядок

  Науково-практична конференція, яка відбувалась у конференц-залі готелю "Леополіс". 

Укрзалізниця. Бенкетний зал.

Один з найперших проектів, який був реалізований спільно з архітектурно-будівельною фірмою «Тріада-Форум».

Готель "Перлина Карпат"

Готель «Перлина Карпат» (с.Славськ) було відкрито у 1987 році. Щороку, і взиму, і влітку, готель приймає відвідувачів з різних куточків України та дивує їх своєю гостинністю.

Наше Різдво 2010

13-14 січня 2010 року ІІІ-є щорічне Головне Різдвяне Шоу країни відкрило свої двері на справжнє казкове свято!

Дні Швеції у Львові

14 жовтня 2010, у Львові відбулись Дні Швеції, у рамках яких у Львові перебував Посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен.

Центр міської історії

Проект багатофункційного конференц-залу Центру міської історії